Reperi po vjen me një këngë të re.

Sipas burimeve të Telegrafit, Gent Fatali ka nisur të punon në disa kënga te reja duke bashkëpunuar me Max Production.

Ndryshe, këngëtari ka qenë mjaft i suksesshëm gjatë verës në bashkëpunimin me Samanta Karavellën.

Kënga “Na e dina” u pëlqye shumë nga publiku dhe grumbulloi mbi 15 milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/