“T’lutem” mbetet një prej realizimeve të fundit të reperit nga Shqipëria, Skerdi. 

Këtë këngë ai e solli në bashkëpunim me këngëtaren Mimoza Shkodrën, projekti i të cilëve për një kohë të shkurtër mblodhi miliona klikime në YouTube.

Ndërsa tani, ai ka njoftuar fansat e tij se po vjen me një projekt solo, duke publikuar një fragment të shkurtër në Instagram.

View this post on Instagram

Se shpejti 💥💥💥#SATKAMDASHT @redboxent

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on Jul 17, 2019 at 7:13am PDT

“Sa t’kam dasht, së shpejti”, ka shkruar Skerdi krahas videos, duke etiketuar edhe shtëpinë e hiteve ‘RedBox Entertainment’.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërkohë, videoja mori pëlqime dhe komente të shumta nga fansat e tij, të cilët mezi po e presin lansimin e kësaj kënge. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Out Now 🔥 T’LUTEM ft. Mimoza Shkodra

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on Jul 1, 2019 at 9:17am PDT