Paris Hilton është një ndër femrat më të pasura të planetit tokë.

Bukuroshja këtë epitet e ka fituar në saje të pasurisë që do ta trashëgojë nga familja Hiton.
Gjithashtu ditë më parë njoftoi se i ka dhënë fund fejesës disamujore me Chris Zylka.

Së fundi, biondina për festën e Krishtlindjes i ka qërasur fansat me një fotografi joshëse të sjell në rrjetet sociale.

Në fakt, aktorja shfaqet krejtësisht lakuriq e mbështjell paksa me telin e mikrofonit, ku këtë të fundit e mban në duar.

“Ajo ka mendjen e mbretëreshës dhe zemrën e luanit”, ka thënë artisti që e fotografoi David LaChapelle.

Ndryshe, Paris është duke punuar në projekte të reja filmike dhe të modës. /Telegrafi/