LAJMI I FUNDIT:

Para dy muajve pozonte për “Victoria’s Secret”, sot Swanepoel me krenari ekspozon barkun e rrumbullakosur (Foto)

Para dy muajve pozonte për “Victoria’s Secret”, sot Swanepoel me krenari ekspozon barkun e rrumbullakosur (Foto)
** RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN BRAZIL ** Bahia, BRAZIL - *EXCLUSIVE* - "Victoria's Secret" models Candice Swanepoel and Doutzen Kroes hit the beach at Espelho Beach during the new year break in Brazil. Expecting Candice had her cute baby bump in full bloom while rocking a two-piece bikini for a relaxing day on the beach with Doutzen and her husband Sunnery James. The South African model and Dutch model posed for an adorable photo, holding Candice's baby bump on the beach and after lunch at a restaurant with their families. Candice can be seen making a heart shape on her bump for a cell phone photo, presumably for a social media post. Pictured: Candice Swanepoel BACKGRID USA 4 JANUARY 2018 BYLINE MUST READ: GADE / BACKGRID USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Engjulli i “Victoria’s Secret”, Candice Swanepoel deri kohët e fundit ka fshehur shtatzëninë.  

Tani me krenari po e shfaq barkun e rrumbullakosur në plazhet fantastike të Brazilit.

Duke pasur parasysh se dy muaj më parë ishte duke pozuar për numrin kinez të revistës së “Victoria’s Secret”, askush nuk ka mundur të supozoj se modelja është shtatzënë.

Modeli gjatë pushimeve po e shoqëron supermodelja, Doutzen Kroes, e cila mbeti gojëhapur me gjendjen e Swanepoel teksa po e takonte

Candace ksihte të veshur pantallona të gjata dhe të gjera ndërsa sipër ishte vetëm në jelekë.

Një buzëqeshje simpatike dëshmonte se bukuroshja po e shijon shtatzëninë për së dyti herë.

Ndryshe, 29-vjeçarja jugafrikane tashmë është e martuar me Hermannin dhe ka një djalë 14 muajsh, Anaca, ndërsa bashkëshortin e njeh që nga mosha 17 vjeçare. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

Magazina

"Më ke bërë bllok në Instagram, kam vite që pyes veten pse" - Rike Roçi 'i kërkon llogari' Mc Kreshës

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Magazina
Kalo në kategori