LAJMI I FUNDIT:

Pa makijazh dhe veshje sportive, Rina Balaj sjell imazhe të reja nga Afrika

Pa makijazh dhe veshje sportive, Rina Balaj sjell imazhe të reja nga Afrika

Rina Balaj ka lënë angazhimet anash këto ditë për të shijuar pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Afrikën.

Nga atje këngëtarja ka sjellur postime nga më të ndryshme, pa munguar ato provokuese në të cilat në fokus kanë linjat e saj joshëse.

Ndërkohë, në imazhet e reja që solli gjatë ditës së sotme autorja e “Bad Rosita”, e cila njihet si një person pa komplekse që nuk heziton të shfaqet pa grim dhe pa përdorimin e filtra, njëjtë ka vepruar edhe këtë herë.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Rina ndau disa foto ku shihet pa makijazh dhe në veshje sportive, teksa shijonte aventura afrikane.

“Afrika”, ka shkruar thjeshtë Rina në mbishkrimin e fotove.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërkohë, të shpejt ishin fansat e saj për të reaguar me pëlqime dhe komentet që ishin kryesisht pozitive.

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Ndryshe, pas një pauze të gjatë me koncerte dhe mbrëmje muzikore, Rina u rikthye gjatë sezonit të verës me performanca.

Ndërsa, projekti i saj i fundit është bashkëpunimi me Capital T dhe EAZ “Dirty Move”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Magazina
Kalo në kategori