LAJMI I FUNDIT:

Ozzy publikon këngën e re “Lonely”

Ozzy publikon këngën e re “Lonely”

Artisti shqiptar, Ozzy ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Reklama

Këngëtari i njohur ka sjellur këngën me titullin “Lonely”, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Producent i projektit është ‘Coco Music’, ndërsa për ‘beat’ dhe instrumentalin u kujdes Nolly.

Teksti i projektit u shkrua nga Ozzy, teksa puna për videoklipin iu besua ‘Setonscreen’.

Projekti tashmë gjendet i lansuar në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të tij.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Theksojmë që Ozzy tashmë numëron disa këngën të suksesshme, ndërsa shumë të tjera pritet t’i sjellë në vazhdim. /Telegrafi/