LAJMI I FUNDIT:

Osman Azemi mohon lajmin për rikthimin e “Stupcave”: Nuk kthehen, ata qëndrojnë në arkivën dhe kujtesën e çdo familje shqiptare

Osman Azemi mohon lajmin për rikthimin e “Stupcave”: Nuk kthehen, ata qëndrojnë në arkivën dhe kujtesën e çdo familje shqiptare
Foto: Instagram

Së fundmi ka bërë bujë lajmi për rikthimin e një prej grupeve më të njohura të humorit, “Stupcat”.

Ka qenë aktori Vedat Bajrami i cili ka bërë një njoftim në lidhje me rikthimin e grupit në një intervistë dhënë për KTV.

Ai ka theksuar se përveç filmit në të cilin do të jetë pjesë, do të ketë edhe skeçe të reja nga “Stupcat”, grup ky që përbehet nga Vedat Bajrami, Osman Azemi dhe Mensur Safqiu.

Megjithatë ky lajm ditën e sotme (e premte) është demantuar nga anëtari tjetër, Osman Azemi.

Në një shkrim të bërë në Facebook, Osmani shton se “Stupcat” nuk do të kthehen.


“Stupcat Mbesin në Arkiv! Pas shumë mesazheve të ndryshme, për temën e “Rikthimit të Stupcave” ndjejë obligim t’ju informojë se Stupcat nuk kthehen”, u shpreh ai.

Reklama
Reklama

“Ata qëndrojnë në arkivën dhe kujtesën e çdo familje shqiptare. Me respekt, Osmani”, vazhdoi më tej aktori. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Egzona Shigjeqi
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kalo në kategori