LAJMI I FUNDIT:

Pas një pauze të gjatë – “Stupcat” rikthehen së shpejti me skeçe të reja

Pas një pauze të gjatë – “Stupcat” rikthehen së shpejti me skeçe të reja
Foto: Instagram

Humoristi i njohur shqiptar, Vedat Bajrami, tashmë është bërë pjesë e disa projekteve filmike.

Reklama

Ai muaj më parë njoftoi fansat se ka qenë duke punuar në një film turk të quajtur “Elif Ana”, i cili do të ketë premierën në Kosovë në fillim të dhjetorit.

E përveç kësaj, aktori në një intervistë dhënë për “Express” në KTV ka bërë të ditur se së shpejti rikthehen “Stupcat”.

I njëjti theksoi se pas një pauze pothuajse prej dy vjetësh, “Stupcat” do të kthehen në ekran me ‘specialitetet e tyre’.

Të gjitha lajmet nga Stupcat
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Stupcat

“Shumë shpejt publikut tonë kosovar që i kemi munguar për shumë vjet, mund të them nja dy vjet, do ta qerasim me disa super skeçe”, u shpreh ai.

“Specialiteti jonë si gjithmonë, temat sociale, politike. Populli ynë ka nevojë të qeshë”, ka thënë në vazhdim Bajrami.

Pritet në vazhdim të shihet se çfarë kanë përgatitur grupi i famshëm i humorit, që gjithnjë kanë spikatur me pjesët e tyre të veçanta. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura

Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Magazina
Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Butrint Avdyli
Kalo në kategori