LAJMI I FUNDIT:

Orlando Bloom flet për herë të parë për vajzën Daisy Dove

Orlando Bloom flet për herë të parë për vajzën Daisy Dove

Orlando Bloom ka folur për herë të parë pasi ai dhe partnerja e tij, Katy Perry, u bënë prindër për herë të parë së bashku.

43 vjeçari mirëpriti vajzën Daisy Dove në muajin gusht, ndërsa së fundmi ka folur për atë se kujt i ngjan më shumë, nënës apo babait.


Ai ka qenë i ftuar në një lidhje direkte në emisionin “The Ellen DeGeneres Show”, ku ka folur më shumë rreth kësaj pjese.

“Ajo është pak si unë i vogël, pak sikur nëna ime dhe pak si Katy”, tha Orlando.

DeGeneres kishte parë një fotografi të foshnjës dhe theksoi se për nga sytë ajo i ngjan më shumë Katy.

“Po, sytë i ka si të saj”, shtoi aktori. “Ishte qesharake se kur erdhi në jetë për herë të parë, isha si ‘oh është si unë’ dhe pastaj pashë që ka sytë blu is Katy”, gjë që është perfekt”.

Katy Perry dhe Orlando Bloom 'planifikojnë të rrisin fëmijën e tyre të porsalindur’, Daisy në Mbretërinë e Bashkuar
Lexo po ashtu Katy Perry dhe Orlando Bloom 'planifikojnë të rrisin fëmijën e tyre të porsalindur’, Daisy në Mbretërinë e Bashkuar

Ylli më pas vazhdoi se Daisy e vogël ka ngjashmëri edhe me të ëmën e tij.

https://www.instagram.com/p/CEYmtQInzo9/

Bloom gjithashtu zbuloi se vajza e tij është një foshnje relativisht e butë dhe fle gjatë gjithë natës.

“Është gjithmonë një proces, e dini se si ndodh kur vjen një foshnje në jetë, por ajo është në gjumë gjatë tërë kohës”, theksoi ndër tjerash akori i “Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Magazina
Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Magazina
Heidi Baci shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Heidi Baci shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Magazina
Irina Shayk tregon figurën e saj të mrekullueshme me bikini të zeza, teksa pozon buzë liqenit

Irina Shayk tregon figurën e saj të mrekullueshme me bikini të zeza, teksa pozon buzë liqenit

Magazina
Kalo në kategori