Oriola Marashi është një prej modeleve më të suksesshme shqiptare.

Modelja nga Shqipëria mbetet e angazhuar si imazh i markave të ndryshme të veshjes për të cilat realizon vazhdimisht fotosesione të ndryshme.

Edhe së fundmi, Oriola u shfaq e mahnitshme dhe tërë shkëlqim veshur në një fustan të gjatë me ngjyrë të bardhë me një prerje të veçantë në njërën anë.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Dukja ekstravagante e Oriolës u kompletua me një makijazh të thjeshtë dhe flokët e gjata të valëzuara i la të lira.

Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi

“Një letër dashurie”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e imazheve, sipër të cilave pranoi komente të shumta nga ana e miqve dhe fansave.

Reklama

Ndërkohë, kujtojmë që pak ditë më parë Oriola festoi ditëlindjen e 26-të në një aheng e rrethuar me miq dhe personat e saj më të afërt. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Oriola Marashi/Instagram