LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Aktorja e njohur, Olta Gixhari u rikthye në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo u konsideruar si një prej protagonisteve kryesore të formatit dhe ‘rivalja’ kryesor e fituesit të BBVA 2, Luiz Ejlli.

Tani kur ka kaluar më shumë se një muaj që nga përfundimi i Big Brother VIP Albania, Olta po vazhdon angazhimet profesionale dhe përkushtimin ndaj familjes së saj.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Por, aktorja po iu qëndron afër fansave edhe përmes postimit të imazheve të ndryshme në rrjetet sociale.

Të gjitha lajmet nga Olta Gixhari
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Olta Gixhari

Edhe së fundmi, Gixhari postoi një fotografi teksa shihej në bregdet e veshur vetëm në të brendshme.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Olta dukej tërë shkëlqim dhe në formë mahnitëse ndërsa nuk i munguan komentet nga ana e fansave të saj.

Ndryshe, kujtojmë që tashmë është konfirmuar që Olta dhe Luizi do të jetë protagoniste në një film. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori