LAJMI I FUNDIT:

Olsi Bylyku dhe Elgit Doda publikojnë projektin e ri muzikor “A pyte”

Olsi Bylyku dhe Elgit Doda publikojnë projektin e ri muzikor “A pyte”
Foto: Screenshot/YouTube

Artistët shqiptarë, Olsi Bylyku dhe Elgit Doda, kanë sjell bashkëpunimin e tyre të ri.

Reklama

“A pyte” mban titullin kënga e re, të cilën e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet këngëtarët, kurse për producimin është kujdesur Doda.

Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi e masterizimi i këtij projekti u bë nga Marenglen Boja me video nga FullMoon Production.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Këngën tashmë mund ta gjeni edhe në platformën YouTube, në kanalin e Bylykut.

Foto: Screenshot/YouTube

Si gjithmonë, dyshja e njohur kanë prekur një temë të ndjeshme – atë të dashurisë.

Besohet që kjo këngë do të pëlqehet edhe nga publiku, pasi reagimet e para qenë tejet pozitive. /Telegrafi/