LAJMI I FUNDIT:

Nuk mjafton vetëm LeBron James, Lakers pëson humbje nga Memphis

Nuk mjafton vetëm LeBron James, Lakers pëson humbje nga Memphis

Pas katër fitoreve radhazi në NBA, Los Angeles Lakers kanë pësuar humbje nga Memphis Grizzlies.

Reklama

Në ndeshjen e zhvilluar në Crypto Arena të Los Angelesit, Lakers kanë pësuar humbje me tetë pikë diferencë 119:127.

LeBron James ishte fantastik në këtë takim me 35 pikë, nëntë kërcime dhe shtatë asistime.

Por për fitore nuk mjaftoi vetëm paraqitja e mirë e James, pasi pjesa tjetër e skuadrës nuk ishin në nivel.

Tek ekipi fitues lojtari më efikasi ishte Desmond Bane që shtoi 23 pikë, derisa Jaren Jockson shtoi 21 pikë të tjera dhe kontribuoi me 12 kërcime. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Zbulohet klubi dhe oferta për Sergio Ramosin nga Arabia Saudite

Zbulohet klubi dhe oferta për Sergio Ramosin nga Arabia Saudite

Ligat tjera
Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Ligat tjera
Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ligat tjera
Interi mbërrin në Stamboll, Dumfries rrëzohet sapo zbret nga autobusi

Interi mbërrin në Stamboll, Dumfries rrëzohet sapo zbret nga autobusi

Liga e Kampionëve
Përforcimi më i madh i Liverpoolit kishte ofertë nga klubi për numrin tetë të Gerrard, por ai refuzoi

Përforcimi më i madh i Liverpoolit kishte ofertë nga klubi për numrin tetë të Gerrard, por ai refuzoi

Premier League
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Kalo në kategori