LAJMI I FUNDIT:

Nuk është më ‘dhëndri’ i Luis Enriques? Ferran Torres thuhet të jetë ndarë nga e dashura

Nuk është më ‘dhëndri’ i Luis Enriques? Ferran Torres thuhet të jetë ndarë nga e dashura
(Foto: Instagram/siramartinezc)

Futbollisti spanjoll, Ferran Torres dhe e dashura e tij, Sira Martinez, janë ndarë – njofton Daily Mail.

Reklama

23-vjeçarja është vajza e ish-trajnerit të Spanjës dhe Barcelonës, Luis Enrique, nën urdhrat e të cilit anësori kishte luajtur në ekipin përfaqësues.

Sira është një kalorëse dhe thuhet se ka iniciuar ndarjen për t’u fokusuar në karrierën e saj sportive, si edhe ka pasur dyshime në lidhje me të ardhmen e tyre së bashku.

(Foto: Instagram/siramartinezc)

Krahas kësaj, ajo është edhe një influencuese e popullarizuar në rrjetet sociale me më shumë se 367 mijë ndjekës në Instagram.

Është trajner i dhëndrit të tij në Botëror, Luis Enrique thotë se i lejon lojtarët të kryejnë marrëdhënie intime para ndeshjeve, por jo edhe orgji
Lexo po ashtu Është trajner i dhëndrit të tij në Botëror, Luis Enrique thotë se i lejon lojtarët të kryejnë marrëdhënie intime para ndeshjeve, por jo edhe orgji

Çifti e kishte nisur romancën gjatë kohës sa Torres ishte pjesë e Manchester Cityt duke mbajtur një lidhje të fshehtë në largësi.

(Foto: Instagram/siramartinezc)

Anësori i tanishëm i Barcelonës e kishte bërë lidhjen publike pas Kampionatit Evropian të vitit 2020. Besohet se edhe arsyeja e kthimit në Spanjë ishte për të qenë më afër saj.

Derisa Enrique po i dhuron shumë minuta në fushë - Ferran Torres e dërgon vajzën e tij në një takim magjepsës
Lexo po ashtu Derisa Enrique po i dhuron shumë minuta në fushë - Ferran Torres e dërgon vajzën e tij në një takim magjepsës

Ferran dhe Sira ishin ndarë fillimisht para disa muajsh, mirëpo i kanë dhënë edhe një shans lidhjes së tyre, gjë që nuk ka funksionuar dhe tashmë ka marrë fund. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori