Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së fundmi ka bërë paralajmërimin e projektit të ri muzikor.

Në një postim të shpërndarë në rrjete sociale, ajo tregon se tashmë është në finalizim të kësaj kënge.

Duke ndarë një pjesë nga klipi, artistja zbulon se ky projekt mban titullin “Amanet”.

Foto: Screenshot/Instagram

“Amanet. Po ta lo zemrën tem, po ta dha me dorën tem. Së shpejti”, ka shkruar Istrefi në klipin paralajmërues.

"Me ty", kënga më e re nga Cricket, Gesko dhe Nora Istrefi "Me ty", kënga më e re nga Cricket, Gesko dhe Nora Istrefi

Reagimet kanë qenë të menjëhershme në pjesën për komente, fansat e së cilës mezi po presin për këtë prurje.

View this post on Instagram

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Kjo vjen dy muaj pas këngës së saj të fundit “Me ty”, që e solli në bashkëpunim me Cricketin dhe Geskon.

Reklama

Bashkëpunimi i tyre për kaq kohë kaloi shifrën e mbi tre milionë klikimeve në YouTube. /Telegrafi/

Reklama