LAJMI I FUNDIT:

“Me ty”, kënga më e re nga Cricket, Gesko dhe Nora Istrefi

“Me ty”, kënga më e re nga Cricket, Gesko dhe Nora Istrefi
Foto: Screenshot/YouTube

Cricket, Gesko dhe Nora Istrefi kanë publikuar ditën e sotme (e mërkurë) këngën e tyre të re.

Reklama

“Me ty” titullohet bashkëpunimi i tyre që njëherësh është kompletuar edhe me videoklip.

Teksti dhe melodia është bërë nga Gesko, kurse për ‘beat’-in dhe producimin u kujdes Cricket.

Foto: Screenshot/YouTube

Muzika ndërkaq është bërë nga Gesko, Cricket dhe Marko.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Masterizimi i këtij projekti vlen të ceket se u realizua nga Lorenc Aliaj.

Foto: Screenshot/YouTube

Për klipin nga ana tjetër është përkujdesur produksioni i njohur nga Shqipëria, Max Production.

Artistët e njohur e kanë përmbyllur vitin me një duet të veçantë që do të ketë suksesin e merituar edhe nga publiku. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve, çifti shfaqen në formë të mirë përkrah njëri-tjetrit

Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve, çifti shfaqen në formë të mirë përkrah njëri-tjetrit

Magazina
Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Magazina
Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Magazina
Kalo në kategori