Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të komentuara dhe pëlqyera të estradës shqiptare.

Përpos postimeve të përditshme që bëhen pjesë e faqeve rozë, edhe jeta e saj private është mjaft e pranishme në interesin e publikut.

Ndërkaq, në një postim në rrjetin social Instagram, Nora ka vendosur që të ndajë një fotografi të ëmbël.

(Foto: Instastory)

Bëhet fjalë për një imazh te realizuar vite më parë, nga fëmijëria e këngëtares, në të cilën duket mjaft e bukur.

Nora Istrefi vazhdon të befasojë ndjekësit me imazhet e reja, vjen atraktive e veshur në të zeza Nora Istrefi vazhdon të befasojë ndjekësit me imazhet e reja, vjen atraktive e veshur në të zeza

“Nora bebe”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

@megasun_solarium_ks.al comming soon.. 🎬

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on Aug 17, 2020 at 6:07am PDT

Sidoqoftë kohëve të fundit ajo ka qenë aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu fotosesione të ndryshme nga pushimet.

Derisa po e shijon kohën e lirë, hiti i saj i fundit “Anna” në bashkëpunim me reperin Gjiko, ende vazhdon të dëgjohet në përmasa të mëdha. /Telegrafi/