0Shares

“S’deshta me marr qiellin”, “Mahalla” dhe “Next Level” janë tri këngët me të cilat të reperit Noliman.

Noliman pas një vit pushimi është rikthyer me dy këngë solo dhe një bashkëpunim me Gringon.

Muzikën e tri këngëve të Noliman-it i ka bërë DUALVOX, ndërsa tekstin e ka shkruar vetë reperi.

Klipet janë xhiruar në një prej qyteteve të bukura turke, Stamboll.

Reperi Noliman, është i njohur edhe për bashkëpunimet me Noizyn dhe grupin OTR.

Ndryshe, këngëtari është duke punuar edhe në këngë të reja, të cilat do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)