Rep-artisti i njohur shqiptar, Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes kohëve të fundit.

Kjo vjen, pasi ai solli këngën “All Dem Talk”, e që erdhi në bashkëpunim me dy reper ndërkombëtarë, Gzuz dhe Dutchavelli.

Po ashtu, Noizy është mjaft aktiv në rrjete sociale duke sjell në mënyrë të vazhdueshme postime nga përditshmëria e tij.

Gjatë ditës së sotme (e martë), reperi i njohur përmes një fotografie në rrjetin social Instagram, ka bërë të ditur se do të lansojë projektin e ri.

“Kënga e re, hiti verorë duke ardhur. Bëhuni gati për një tjetër cunami, ju premtoj”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Kujtojmë se të gjitha projektet e tij të fundit kanë rezultuar mjaft të suksesshme, duke grumbulluar miliona klikime në platformën YouTube. /Telegrafi/