Rep-artistja e njohur, Nicki Minaj, pothuajse tërë kohën e saj po e shpenzon me djalin e saj.

Në rrjet ajo preferon t’i referohet me emrin ‘Papa bear’, derisa ndan edhe imazhe me të, shkruan Daily Mail.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja zgjodhi që të mahnit ndjekësit.

View this post on Instagram

A post shared by Barbie (@nickiminaj)

Derisa në veshjen e saj dominonte më shumë ngjyra e bardhë, njëjtë e kishte veshur edhe djalin që mbante në krah.

Aksesorët assesi nuk munguan në këtë paraqitje, teksa ishte e mbushur me qafore dhe byzylyk.

View this post on Instagram

A post shared by Barbie (@nickiminaj)

Ndërkaq, Nicki dhe Petty u martuan në vitin 2019, kurse pritën në jetë fëmijën në shtator të vitit të kaluar. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Barbie (@nickiminaj)