LAJMI I FUNDIT:

Nëntëmbëdhjetë yjet e famshëm që janë shumë të shkurtër

Nëntëmbëdhjetë yjet e famshëm që janë shumë të shkurtër

Ata thonë se kamera të shton disa kile, por a i shton edhe dy inç në lartësinë e dikujt?

Reklama

Ne duam gjithmonë t’i shohim fotografitë e të famshëmve tanë të preferuar nga ngjarjet e tapeteve të kuqe dhe t’i ndjekim ata në Instagram, por nuk jemi gjithmonë me fat që ta shohim personalisht lartësinë e tyre të vërtetë.

Për shembull, njerëzit janë të befasuar kur shohin Kortney Kardashian, Emilia Clarke ose Maisie Williams në jetën reale për shkak se sa të adhurueshme ato duken në realitet!

Bright Side, solli së fundmi një listë të famshëm të mrekullueshëm, të cilët thjesht duket se janë më të shkurtër, por jo më pak bukuroshë apo simpatikë sesa kur i shohim në TV. /Telegrafi/

1. Kourtney Kardashian — 1.54

2. Hilary Duff — 1.57

3. Emilia Clarke — 1.58

4. Danny DeVito — 1.47

5. Eva Longoria — 1.57

6. Kylie Minogue — 1.52

7. Nicki Minaj — 1.57

8. Ariana Grande — 1.52

9. Zoë Kravitz — 1.57

10. Frankie Muniz — 1.65

11. Sarah Hyland — 1.56

12. Cardi B — 1.60

13. Maisie Williams — 1.54

14. Kevin Hart — 1.62

15. Ariel Winter — 1.54

16. Hayden Panettiere — 1.52

17. Madonna — 1.65

18. Anna Kendrick — 1.54

19. Kristin Chenoweth — 1.49

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori