Kohët e fundit, është shumë në modë që të ndryshosh disa veshje në një ditë.

Superylli Kim Kardashian rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve kur pak ditë më parë u shfaq me katër veshje të ndryshme në një ditë.

Fillimisht ajo u pa e veshur me një kombinim të dhëmbëzuar të një bluze të ngushtë dhe kapele çiklizmi, nën të cilën ajo mbante një triko të hollë metalike dhe kishte çizmet e saj në të njëjtën ngjyrë me getat në këmbët e saj.

Kim pastaj kaloi në një tjetër veshje, kësaj radhe ishte një këmishë sportive portokalli dhe pantallona me të njëjtën ngjyrë, ndërsa kishte veshur gjithashtu edhe një palë çizme në një ngjyrë të zbehtë portokalli.

Syzet e syve nuk ndryshuan.

Ndërsa pas këtij shndërrimi, Kim u pa me një tjetër veshje për herë të tretë.

Ajo tanimë kishte një këmishë të shkurtër, pantallona të gjera dhe një palë çizme të gjata deri në gjunj. Këtë herë ajo ndryshoi syzet e diellit, edhe pse të dy modelet kishin syze reflektuese. Në ndryshimin e katërt, ajo u bashkua me Kylie Jenner.

Motrat u shfaqën në një veshje të ngjashme ulliri-jeshile dhe vunë syze dielli të mëdhenj. Që të dyja treguan kthesa të mrekullueshme në bluza dhe pantallona të shtrënguara. Dhe gjithçka që Kim kishte veshur, si dhe veshja e motrës së saj Kylie, është pjesë e koleksionit të ri “Yeezy”. /Telegrafi/