Futbollisti i njohur Lorik Cana tash e sa kohë është i martuar me bukuroshen italiane, Monica Ercoli.

Ata kanë së bashku edhe një fjalë, ndërsa kanë treguar gjithnjë në intervista se ruajnë një raport shumë të mirë bashkëshortor mes vete.

Lorik Cana dhe Monica Ercoli

Se janë të dashuruar, këtë më së miri e tregon edhe fotografia e fundit që Monica ka hedhur në InstaStory.

Ajo ka publikuar një fotografi intime, ku shfaqet bashkë me Canën në shtrat, teksa në mbishkrimin e fotografisë shkruante “Më në fund së bashku”.

Krenar për rrënjët shqiptare, Lorik Cana së bashku me të birin në Muzeun e Krujës (Foto) Krenar për rrënjët shqiptare, Lorik Cana së bashku me të birin në Muzeun e Krujës (Foto)

Shkrimi ka lënë të kuptohet se çifti nuk janë parë me njëri-tjetrin prej ditësh, gjersa ri-bashkimi i ka bërë që ta ndiejnë pranë edhe më shumë njëri-tjetrin.

Reklama

Ndryshe, Lorik Cana ka përmbyllu karrierën e tij të suksesshme si futbollist dhe ish-kapiten i Kombëtares. /Telegrafi/

Reklama