LAJMI I FUNDIT:

Ndryshimi i Richard Gere, dikur dhe tash (Foto)

Ndryshimi i Richard Gere, dikur dhe tash (Foto)

Trupi i skalitur dhe muskulor që shfaqte në filmin kult “American Gigolo” në vitin 1980, është tashmë vetëm një kujtim. Por, jo buzëqeshja e mashkullit që bëri për vete qindra mijëra femra në të gjithë botën.

Reklama

Në detin e Tuluum të Meksikës, Richard Gere 67 vjeç, shihet me disa kilogramë më shumë dhe me barkun që i varet.

Richard Gere, dikur dhe tash (Diva e Donna)

I shoqëruar nga partnerja e tij Alejandra Silva, 34 vjeçe dhe djali i saj, Albert (katër vjeç), aktori shihet teksa argëtohet në plazh, shkruan noa.al.

Gere: Ndërtimi i vendbanimeve izraelite është provokim dhe rrënon paqen
Lexo po ashtu Gere: Ndërtimi i vendbanimeve izraelite është provokim dhe rrënon paqen

Mirëpo, kohëve të fundit kalimi i viteve dhe disa kilogramë më shumë kanë nisur të ndihet.

Zemërthyesi i dikurshëm

Megjithatë dashuria mes tij dhe Alejandra vijon më së miri prej afro dy vitesh dhe ndonëse kohët kur vite më parë ishte ëndrra e shumë femrave, Gere, mbetet sërish një seks simbol.


Në trend Magazina

Më shumë
Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Magazina
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori