Marcos Llorente, Dani Ceballos e Sergio Reguilon mund të largohen nga Real Madridi në kërkim të klubeve ku mund të luajnë më shumë.

Marca bën të ditur me rikthimin e Zinedine Zidane, tre futbollistët e përmendur nuk do të kenë hapësirë për të luajtur, prandaj pritet ta vazhdojnë karrierën diku tjetër.

Të gjitha lajmet nga Real Madrid Të gjitha lajmet nga Real Madrid

Llorente dhe Reguilon kanë luajtur nën drejtimin e Santiago Solarit, mirëpo me kthimin e legjendës franceze, ata nuk kanë minutazh.

Po ashtu, edhe Ceballos nuk bën pjesë në planet e trajnerit, prandaj ka pranuar se mund të largohet.

Pritet të shihet nëse largimet do të jenë të përhershme, apo në formë huazimi. /Telegrafi/