LAJMI I FUNDIT:

Mostransparencë me publikun – Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun – Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?
Foto: Screenshot/YouTube

Santiana Maloku gjatë këtyre ditëve nuk ka qenë në gjendje të mirë emocionale.

Kjo për faktin se i dashuri i saj nuk pranoi t’ia dërgonte as edhe një letër pas një videoje që qarkulloi me banorin Ylli Dervishi.

Derisa e fejuara e Bucit i dërgoi një letër dhe e takoi live, partneri i saj u tha se refuzoi të përgjigjej.

@londontv1♬ original sound – London TV

Megjithatë, një veprim i fundit i banores nga Gjakova ka lënë vend për dyshime të mëdha.

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal
Lexo po ashtu “E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Ajo po fliste Besart Zenelin, teksa në një moment i tha që ‘mirë është’, edhe pse nuk kuptohej mirë.

Menjëherë pas këtij veprimi i erdhi një sinjal nga ‘Vëllai i Madh’, duke i thënë: “Santiana kujdes mikrofonin”.

Konkurrentja më pas u ndal dhe nuk tha asnjë gjë tjetër në lidhje me këtë, edhe pse u komentua gjerë e gjatë nga përdoruesit e internetit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Kalo në kategori