LAJMI I FUNDIT:

Modelet që ngjajnë me njëra tjetrën (Foto)

Modelet që ngjajnë me njëra tjetrën (Foto)

Engjëllushet portugeze të Victoria’s Secret, Sara Sampaio dhe Adraiana Lima kanë ngjashmëri me njëra tjetrën fal pamjes së tyre prej brune dhe syve të kaltër.

Nga ngjyra e flokëve, sytë të mëdhenj dhe buzët e trashë do të mendonit se ato janë binjake. Fal flokëve kaçurrele ngjyrë kafe ato shpesh here ngatërrohen me njëra tjetrën nëpër revista.

Flokë kaçurrele bionde, hunda të rrumbullakëta dhe kockë holle, padyshim se këto dy modele janë përfitueset më të mëdha në shfaqjet e Victoria’s Secret.

Emily Ratajkowski dhe Kendall Jenner

Antonia Petrovic dhe Freja Beha Erichsen


Bella Hadid dhe Carla Bruni


Dyshja mburret me mollëzat, linjat e forta të ballit dhe buzët e përsosura.

Gigi Hadid dhe Candice Swanepoel


Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Nol Elshani
Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Magazina
Kalo në kategori