LAJMI I FUNDIT:

Miqësoret që nuk duhet humbur sot

Miqësoret që nuk duhet humbur sot

Pas përfundimit të Kampionatit Evropian 2016 tashmë kanë filluar edhe ndeshjet miqësore të klubeve.

Reklama

Këto ndeshje janë përgatitore për sezonin e ri dhe janë pikë e rëndësishme për çdo skuadër.

Pesë klubet me më së shumti trofe ndërkombëtarë (Foto)
Lexo po ashtu Pesë klubet me më së shumti trofe ndërkombëtarë (Foto)

Një ndër takimet më interesante Paris Saint-Germain dhe West Bromwich Albion, ndërsa më poshtë keni takimet tjera që ia vlen të shikohen. /Telegrafi/

PSG (Francë) – West Brom (Angli)

Basel (Zvicër) – Zenit Petersburg (Rusi)

PSV (Holandë) – St Etienne (Francë)

Fenerbahce (Turqi) – Panathinaikos (Greqi)

Monaco (Francë) – Sporting (Portugali)