LAJMI I FUNDIT:

PSV Eindhoven

249 Artikuj

Barcelona konfirmon largimin e parë të verës

Barcelona konfirmon largimin e parë të verës

La Liga
Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve
“Mjekët më thanë se së shpejti do të vdes”, Ish-portieri gjerman tregon sëmundjen e rëndë me të cilën po përballet

“Mjekët më thanë se së shpejti do të vdes”, Ish-portieri gjerman tregon sëmundjen e rëndë me të cilën po përballet

Bundesliga
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Shkumbin Pireva
Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Liga e Kampionëve
Ky është bashkëlojtari më i mirë i Ronaldos ndonjëherë: Ai pati një fund të trishtuar pas vetëm tre ndeshjeve në Angli

Ky është bashkëlojtari më i mirë i Ronaldos ndonjëherë: Ai pati një fund të trishtuar pas vetëm tre ndeshjeve në Angli

Ndërkombëtare
Dortmundi me fitore komode ndaj PSV kalon në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Dortmundi me fitore komode ndaj PSV kalon në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Dortmund – PSV

Formacionet zyrtare: Dortmund – PSV

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve: Sot mësohen dy çerekfinalistët e fundit në Ligën e Kampionëve

Dita e ndeshjeve: Sot mësohen dy çerekfinalistët e fundit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: PSV 1-1 Dortmund

Notat e lojtarëve: PSV 1-1 Dortmund

Liga e Kampionëve
Dortmundi merr rezultat pozitiv në Holandë, shpreson ta eliminojë PSV-në në Gjermani

Dortmundi merr rezultat pozitiv në Holandë, shpreson ta eliminojë PSV-në në Gjermani

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Dortmundi, favorit ndaj PSV-së

Formacionet zyrtare: Dortmundi, favorit ndaj PSV-së

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve: Dy përballje të zjarrta në Ligën e Kampionëve

Dita e ndeshjeve: Dy përballje të zjarrta në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Superkompjuteri zbulon favoritët për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon – befasi në renditje dhe përqindje

Superkompjuteri zbulon favoritët për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon – befasi në renditje dhe përqindje

Liga e Kampionëve
Liverpooli, Bayerni, Man City dhe PSG “luftojnë” për shërbimet e sensacionit më të ri evropian

Liverpooli, Bayerni, Man City dhe PSG “luftojnë” për shërbimet e sensacionit më të ri evropian

Ndërkombëtare
Është një sulmues anësor që Ten Hag po ‘i lutet’ Man Unitedit ta transferojë në janar

Është një sulmues anësor që Ten Hag po ‘i lutet’ Man Unitedit ta transferojë në janar

Premier League
Hidhet shorti në Ligën e Kampionëve, përballje të zjarrta në fazën e eliminimit direkt

Hidhet shorti në Ligën e Kampionëve, përballje të zjarrta në fazën e eliminimit direkt

Liga e Kampionëve
Superkompjuteri simulon shortin e 1/8-tës në Ligën e Kampionëve – Parashikohen dy përballje titanësh

Superkompjuteri simulon shortin e 1/8-tës në Ligën e Kampionëve – Parashikohen dy përballje titanësh

Liga e Kampionëve
PSV dhe Arsenal ndahen në paqe

PSV dhe Arsenal ndahen në paqe

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Liga e Kampionëve
Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Ndërkombëtare
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Liga e Kampionëve
Xavi Simons – Talenti i mrekullueshëm që u arratis ‘falas’ nga Barcelona, tani po shkëlqen në Ligën e Kampionëve

Xavi Simons – Talenti i mrekullueshëm që u arratis ‘falas’ nga Barcelona, tani po shkëlqen në Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Arsenalit iu desh të ndryshonte emrin e stadiumit në Ligën e Kampionëve, arsyja është shumë interesante

Arsenalit iu desh të ndryshonte emrin e stadiumit në Ligën e Kampionëve, arsyja është shumë interesante

Liga e Kampionëve


mob5