LAJMI I FUNDIT:

West Bromwich Albion

167 Artikuj

Ndërpritet për disa minuta ndeshja e FA Cup në Angli, përleshje masive mes dy tifozerive

Ndërpritet për disa minuta ndeshja e FA Cup në Angli, përleshje masive mes dy tifozerive

Premier League
Bëhet virale intervista e anëtarit të Watfordit që vuan nga belbëzimi

Bëhet virale intervista e anëtarit të Watfordit që vuan nga belbëzimi

Premier League
Nga gjysmë-fusha e skuadrës së tij, Ismaila Sarr hedh kandidaturën për golin e vitit

Nga gjysmë-fusha e skuadrës së tij, Ismaila Sarr hedh kandidaturën për golin e vitit

Ligat tjera
Shënohet njëri ndër golat vollej më të mirë që keni parë ndonjëherë – tifozët mendojnë se lojtari ishte me fat

Shënohet njëri ndër golat vollej më të mirë që keni parë ndonjëherë – tifozët mendojnë se lojtari ishte me fat

Ligat tjera
Pas Leeds e Hull, një tjetër klub anglez kërkon transferimin e Vedat Muriqit

Pas Leeds e Hull, një tjetër klub anglez kërkon transferimin e Vedat Muriqit

Serie A
Andy Carroll shpëton skuadrën e tij, vjedh gjithë vëmendjen me largimin e shkëlqyeshëm të topit nga vija e portës

Andy Carroll shpëton skuadrën e tij, vjedh gjithë vëmendjen me largimin e shkëlqyeshëm të topit nga vija e portës

Ligat tjera
Odegaardi ka shtuar magjinë tek Arsenali, dhuroi një asistim të shkëlqyeshëm për Saka tek goli kundër WBA

Odegaardi ka shtuar magjinë tek Arsenali, dhuroi një asistim të shkëlqyeshëm për Saka tek goli kundër WBA

Ndërkombëtare
Fabinho nuk e besonte se çfarë kishte bërë Alisson – mesfushori ndau imazhe nga zhveshtorja

Fabinho nuk e besonte se çfarë kishte bërë Alisson – mesfushori ndau imazhe nga zhveshtorja

Premier League
“Historike, ikonike” – goli i Alisson Becker nën komentimin e gazetarit brazilian e bën edhe më të vlefshëm se sa është

“Historike, ikonike” – goli i Alisson Becker nën komentimin e gazetarit brazilian e bën edhe më të vlefshëm se sa është

Premier League
Arsyeja e lotëve të Alisson dhe dedikimi i golit të fitores

Arsyeja e lotëve të Alisson dhe dedikimi i golit të fitores

Premier League
Alisson nuk mund t’i fshihte emocionet për golin që ia solli tre pikë Liverpoolit – ai dhe Klopp pas ndeshjes shkëmbyen disa fjalë

Alisson nuk mund t’i fshihte emocionet për golin që ia solli tre pikë Liverpoolit – ai dhe Klopp pas ndeshjes shkëmbyen disa fjalë

Premier League
West Brom 1-2 Liverpool, nota e Xherdan Shaqiri dhe të tjerëve

West Brom 1-2 Liverpool, nota e Xherdan Shaqiri dhe të tjerëve

Premier League
Shijojeni golin e heroit të Liverpoolit: Momenti kur Alisson Becker ua fitoi tre pikë The Reds

Shijojeni golin e heroit të Liverpoolit: Momenti kur Alisson Becker ua fitoi tre pikë The Reds

Premier League
Dramë e vërtetë në takimin WBA – LIverpool: Alisson Becker shënoi golin e fitores

Dramë e vërtetë në takimin WBA – LIverpool: Alisson Becker shënoi golin e fitores

Premier League
Formacionet zyrtare: Liverpooli mysafir i West Bromit, shpreson për një vend në LK

Formacionet zyrtare: Liverpooli mysafir i West Bromit, shpreson për një vend në LK

Premier League
Notat e lojtarëve: Arsenal 3-1 WBA, shkëlqeu Willian

Notat e lojtarëve: Arsenal 3-1 WBA, shkëlqeu Willian

Premier League
Arsenali merr fitore komode në shtëpi ndaj WBA-së

Arsenali merr fitore komode në shtëpi ndaj WBA-së

Premier League
Formacionet startuese: Arsenali luan përballë West Bromit

Formacionet startuese: Arsenali luan përballë West Bromit

Premier League
Rodgers zëvendësoi Wesley Fofanan pas një ore loje, arsyeja ishte e fortë pasi mbrojtësi po agjëronte Ramazanin dhe duhej të bënte ‘iftar’

Rodgers zëvendësoi Wesley Fofanan pas një ore loje, arsyeja ishte e fortë pasi mbrojtësi po agjëronte Ramazanin dhe duhej të bënte ‘iftar’

Premier League
Pasojat e humbjes nga WBA: Prapaskena shokuese nga stërvitja e Chelseat – aty kur Tuchel e çoi në shtëpi Rudigerin

Pasojat e humbjes nga WBA: Prapaskena shokuese nga stërvitja e Chelseat – aty kur Tuchel e çoi në shtëpi Rudigerin

Premier League
Tuchel pas humbjes turpëruese nga WBA: Nuk e di pse ndodhi kolapsi, të gjithë jemi fajtor për rezultatin

Tuchel pas humbjes turpëruese nga WBA: Nuk e di pse ndodhi kolapsi, të gjithë jemi fajtor për rezultatin

Premier League
Pereira më i miri: Chelsea 2-5 WBA, notat e lojtarëve

Pereira më i miri: Chelsea 2-5 WBA, notat e lojtarëve

Premier League
Humbja e parë për Tuchel në Ligën Premier – Chelsea mposhtet në shtëpi nga WBA

Humbja e parë për Tuchel në Ligën Premier – Chelsea mposhtet në shtëpi nga WBA

Premier League
Formacionet zyrtare: Të pamposhtur përballë WBA-së – Chelsea kërkon tre pikë

Formacionet zyrtare: Të pamposhtur përballë WBA-së – Chelsea kërkon tre pikë

Premier League