Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica ka shënuar përsëri gol në kampionatin gjerman, Bundesliga.

Rashica po vazhdon me paraqitje të mira dhe gola te skuadra gjermane, Werder Bremen.

Të gjitha lajmet rreth Milot Rashicës Të gjitha lajmet rreth Milot Rashicës

Vushtrriasi një gol e ka gjetur edhe sot (e shtunë) në ndeshjen që Bremeni po e luan në shtëpi ndaj RB Leipzigut.

Sulmuesi i Kosovës ka shënuar nga penalltia për epërsinë e skuadrës së tij 1-0.

Ky gol erdhi në minutën e 35-të të ndeshjes dhe ishte i nënti për të Bundesliga. /Telegrafi/