LAJMI I FUNDIT:

Milani rikthen interesimin për Carrascon

Milani rikthen interesimin për Carrascon

Milani nuk ka hequr dorë nga transferimi i anëtarit të Dalian Yifang, Yanick Carracos.

Reklama

Skuadra italiane e ka kërkuar anësori belg nga vera e kaluar, mirëpo që në afatin e janarit, ai u rikthye te Atletico Madridi në formë huazimi.

Coronavirusi që shpërtheu në kinë në fund të vitit të kaluar, detyroi lojtarin të kërkonte rikthimin te skuadra spanjolle.

Calciomercato tani raporton se Carrasco është duke e kërkuar kalimin ën San Siro, mirëpo skuadra kineze kërkon 40 milionë euro nga shitja e tij.

Milani planifikon 'transferimin e ëndrrave' - Icardi në fanellën kuqezi
Lexo po ashtu Milani planifikon 'transferimin e ëndrrave' - Icardi në fanellën kuqezi

26-vjeçari pritet të bëhet transferimi i parë i Rossonerëve në verë, derisa këta të fundit po planifikojnë që të bëjnë edhe disa transferime të tjera.

Luciano Spallletti mund të merr drejtimin e skuadrës, ndërsa thuhet se ka kërkuar disa lojtarë të kalibrit të lartë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Zbulohet klubi dhe oferta për Sergio Ramosin nga Arabia Saudite

Zbulohet klubi dhe oferta për Sergio Ramosin nga Arabia Saudite

Ligat tjera
Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Ligat tjera
Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ligat tjera
Interi mbërrin në Stamboll, Dumfries rrëzohet sapo zbret nga autobusi

Interi mbërrin në Stamboll, Dumfries rrëzohet sapo zbret nga autobusi

Liga e Kampionëve
Përforcimi më i madh i Liverpoolit kishte ofertë nga klubi për numrin tetë të Gerrard, por ai refuzoi

Përforcimi më i madh i Liverpoolit kishte ofertë nga klubi për numrin tetë të Gerrard, por ai refuzoi

Premier League
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Kalo në kategori