LAJMI I FUNDIT:

Dalian Yifang

28 Artikuj

Zyrtare: Rafa Benitez largohet nga Dalian Yifang

Zyrtare: Rafa Benitez largohet nga Dalian Yifang

Ndërkombëtare
Tentoi tri herë të arratiset për t’iu bashkuar Kombëtares, klubi e rikthen nga aeroporti sulmuesin Rondon

Tentoi tri herë të arratiset për t’iu bashkuar Kombëtares, klubi e rikthen nga aeroporti sulmuesin Rondon

Ndërkombëtare
Fellaini shkëlqen në Superligën e Kinës, shënon het-trik me kokë për 7 minuta dhe ia siguron fitoren ekipit të tij

Fellaini shkëlqen në Superligën e Kinës, shënon het-trik me kokë për 7 minuta dhe ia siguron fitoren ekipit të tij

Ligat tjera
Milani rikthen interesimin për Carrascon

Milani rikthen interesimin për Carrascon

Serie A
Zyrtare: Atletico Madridi rikthen Carrascon në skuadër

Zyrtare: Atletico Madridi rikthen Carrascon në skuadër

La Liga
Carrasco arrin në Madrid, gati rikthimi te Atletico

Carrasco arrin në Madrid, gati rikthimi te Atletico

La Liga
Solskjer kërkon me çdo kusht sulmues, shfaqet emri i Rondon

Solskjer kërkon me çdo kusht sulmues, shfaqet emri i Rondon

Premier League
Napoli konsideron Carrascon nëse dështon shkëmbimi Politano-Llorente

Napoli konsideron Carrascon nëse dështon shkëmbimi Politano-Llorente

Serie A
Zyrtare: Benitez emërohet trajner i Dalian Yifang

Zyrtare: Benitez emërohet trajner i Dalian Yifang

Futboll
Roma e sfidon Arsenalin për Carrascon

Roma e sfidon Arsenalin për Carrascon

Premier League
Carrasco pezullohet nga Dalian Yifang, kthimi në Evropë shumë i mundshëm për belgun

Carrasco pezullohet nga Dalian Yifang, kthimi në Evropë shumë i mundshëm për belgun

Ndërkombëtare
Benitezit i ofrohet 15 milionë euro pagë nga skuadra kineze

Benitezit i ofrohet 15 milionë euro pagë nga skuadra kineze

Premier League
Bayerni rrezikon planet e Arsenalit për Yannick Carrasco

Bayerni rrezikon planet e Arsenalit për Yannick Carrasco

Bundesliga
Arsenali fillon bisedimet për Carrascon

Arsenali fillon bisedimet për Carrascon

Premier League
Carrasco dëshiron rikthimin në futbollin evropian, shumë klube pas tij

Carrasco dëshiron rikthimin në futbollin evropian, shumë klube pas tij

Ndërkombëtare
Zyrtare: Hamsik i bashkohet skuadrës kineze Dalian Yifang

Zyrtare: Hamsik i bashkohet skuadrës kineze Dalian Yifang

Serie A
De Laurentiis: Hamsik është larguar nga Napoli

De Laurentiis: Hamsik është larguar nga Napoli

Ligat tjera
Napoli pezullon marrëveshjen me Dalian Yifang për Marek Hamsik

Napoli pezullon marrëveshjen me Dalian Yifang për Marek Hamsik

Serie A
Interi lufton me Milanin për Carrascon

Interi lufton me Milanin për Carrascon

Serie A
Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Ndërkombëtare
Gruaja e Carrascos zbulon interesimin e Unitedit për belgun

Gruaja e Carrascos zbulon interesimin e Unitedit për belgun

Premier League
Unitedi e Bayerni rivalizojnë Milanin për Carrascon

Unitedi e Bayerni rivalizojnë Milanin për Carrascon

Ndërkombëtare
Milani kërkon Carrascon

Milani kërkon Carrascon

Serie A
Eksod i madh i yjeve të futbollit nga Superliga kineze në Evropë

Eksod i madh i yjeve të futbollit nga Superliga kineze në Evropë

Ndërkombëtare