LAJMI I FUNDIT:

Merret vendimi i parë i madh nga Pochettino te Chelsea

Merret vendimi i parë i madh nga Pochettino te Chelsea

Maurichio Pochettino tashmë ka marrë vendimin e parë të madh, në atë që do të jetë një revolucion te Chelsea në këtë verë.

Reklama

Trajneri argjentinas u prezantua zyrtarisht te skuadra londineze këtë të hënë, ndërsa ka filluar të implimentojë planin e tij.

Sipas ekspertit të transferimeve Fabrizio Romano raporton se Pochettino i ka bërë me dije bordit të Chelseat se Joa Felix nuk është në planet e tij dhe nuk ka nevojë të blihet.

Mauricio Pochettino duhet të ndryshojë katër gjëra nëse dëshiron të ketë sukses te Chelsea
Lexo po ashtu Mauricio Pochettino duhet të ndryshojë katër gjëra nëse dëshiron të ketë sukses te Chelsea

“Joao Felix nuk do të qëndrojë në Chelsea sezonin e ardhshëm”, kështu ka bërë të ditur gazetari.

“Pochettino ka vendosur, Joao kthehet në Atletico”.

Këtë informatë, Romano e ka marrë nga presidenti i klubit spanjoll, Cerzeo.

Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i
Lexo po ashtu Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

“Ne jemi informuar se Poch nuk llogaritë në Joao Felix te Chelsea. Ai do të kthehet këtu, do të shohim, nuk kemi planifikuar asgjë”, ka thënë presidenti i Atleticos, Cerezo.

Portugezi ishte i lumtur në Londër, mirëpo argjentinasi nuk e sheh në planet e tij, ndërsa raportohet se Manchester United, Arsenali dhe Liverpooli po synojnë transferimin e tij. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

La Liga
Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Ndërkombëtare
Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli - Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli - Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Ligat tjera
“Shkova në Kinë si 27 vjeçar vetëm për para” – Witsel thotë se ata që shkojnë në Arabi Saudite duhet ta pranojnë për çfarë shkojnë

“Shkova në Kinë si 27 vjeçar vetëm për para” – Witsel thotë se ata që shkojnë në Arabi Saudite duhet ta pranojnë për çfarë shkojnë

Ligat tjera
Ronaldo shënoi dy herë për Al Nassr, por humbi një rast të qind për qind me portën e zbrazët

Ronaldo shënoi dy herë për Al Nassr, por humbi një rast të qind për qind me portën e zbrazët

Ligat tjera
Balogun fytyra tragjike e Monacos – portieri i Nice ia pret dy penallti dhe humbin vendin e parë në Ligue 1

Balogun fytyra tragjike e Monacos – portieri i Nice ia pret dy penallti dhe humbin vendin e parë në Ligue 1

Ligue 1
Kalo në kategori