LAJMI I FUNDIT:

Macja e bllokuar shpëton duke u hedhur nga maja e shtyllës elektrike

Macja e bllokuar shpëton duke u hedhur nga maja e shtyllës elektrike

Një incident ka ndodhur së fundmi në Newfoundland të Kanadasë, ku një mace ka qëndruar për dy orë në majë të një shtylle elektrike, para se të nisnin përpjekjet për ta shpëtuar.

Pronarja e saj, Alice Reids tha se macja e quajtur Coco ka të ngjarë të jetë ndjekur nga ndonjë qen i lagjes.

Reids po e filmonte momentin e shpëtimit të Coco-s, por ajo që i habiti të gjithë ishte se macja iu shmang shpëtimit duke kërcyer vetë nga shtylla.

“Unë kurrë, në një milion vjet, nuk kam menduar se ajo do të kërcejë vet”, tha ajo për CTV News.

Pas kërcimit macja u largua me vrap, por më vonë është kthyer në shtëpi pa lëndime. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun

"Udhëtarët e kohës nga viti 2027" shpërndajnë pamjet duke pretenduar se nuk ka asnjë shenjë të jetës njerëzore

Interesante
Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Fun
Nusja çmend rrjetin derisa bën 'twerk' e veshur me tanga në dasmën e saj

Nusja çmend rrjetin derisa bën 'twerk' e veshur me tanga në dasmën e saj

Virale
Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Kalo në kategori