LAJMI I FUNDIT:

Luke Shaw në listën e zezë të Jose Mourinho, kjo është lista e plotë e tij (Foto)

Luke Shaw në listën e zezë të Jose Mourinho, kjo është lista e plotë e tij (Foto)

Pas ndeshjes së dobët kundër Watford në vikend, Luke Shaw u fajësua nga Jose Mourinho si fajtor për humbjen duke u futur në listën e zezë të portugezit.   

Reklama

Ai ishte fajtor në njëri gol në ndeshjen ku United pësoi 3-1.

Por ai nuk është i vetëm në listë,  pasi lista e portugezit është e gjatë.

Adrian Mutu (Chelsea)

e-mbani-mend-adrian-mutun-ja-ku-ka-n-euml-nshkruar-foto_hd.jpg

Pedro Leon (Real Madrid)

pedro leon

Mario Balotelli (Inter)

balo 1

Iker Casillas (Real Madrid)

LISBON, PORTUGAL - MAY 24:  Iker Casillas of Real Madrid celebrates with the trophy during the UEFA Champions League Final match between Real Madrid and Athletico Madrid at The Estadio da Luz on May 24, 2014 in Lisbon, Portugal.  (Photo by Ian MacNicol/Getty Images)

Pepe (Real Madrid)

pepe1

Eden Hazard (Chelsea)

hazard

Kevin De Bruyne (Chelsea)

wolfsburg-17-milion-euml-p-euml-r-de-bryne_hd.jpg

Juan Mata (Chelsea – Man United)

mata

Diego Costa (Chelsea)

diegocosta

Bastian Schweinsteiger (Manchester United)

epa05446998 (FILE) A file photograph showing Manchester United's Bastian Schweinsteiger reacts during the English Premier League soccer match between Manchester United and West Ham United at Old Trafford, Manchester, Britain, 05 December 2015. Media reports on 29 July 2016 that German Bastian Schweinsteiger has become the latest victim of Jose Mourinho's 'clear-out at Manchester United. EPA/PETER POWELL EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications *** Local Caption *** 52436388

Henrik Mkhitaryan dhe Jesse Lingard (Manchester United)

Henrikh+Mkhitaryan

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Trajneri i Çekisë thotë se në Air Albania do ta kenë ndeshjen më të vështirë deri më tani

Trajneri i Çekisë thotë se në Air Albania do ta kenë ndeshjen më të vështirë deri më tani

Ndërkombëtare
Presidenti i Inter Miamit i bën një premtim të madh Lionel Messit, kjo do t'i pëlqejë argjentinasit dhe tifozëve të Barcelonës

Presidenti i Inter Miamit i bën një premtim të madh Lionel Messit, kjo do t'i pëlqejë argjentinasit dhe tifozëve të Barcelonës

Ndërkombëtare
Australi, Francë, Turqi dhe Greqi - ish-mesfushori i Man Utd ndryshon katër skuadra brenda tetë muajve

Australi, Francë, Turqi dhe Greqi - ish-mesfushori i Man Utd ndryshon katër skuadra brenda tetë muajve

Ndërkombëtare
Nga ftesa e Malit të Zi te përballja me Dinamon në Ligën e Konferencës dhe objektivat në kampionat - Edvin Kuc rrëfehet për të gjitha

Nga ftesa e Malit të Zi te përballja me Dinamon në Ligën e Konferencës dhe objektivat në kampionat - Edvin Kuc rrëfehet për të gjitha

Romak Zeqiri
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Kalo në kategori