LAJMI I FUNDIT:

Adrian Mutu

12 Artikuj

“Ishte një fushë e vështirë, nuk e mendoja se do të kishte diçka të tillë më 2023”, Adrian Mutu me kritika për terrenin

“Ishte një fushë e vështirë, nuk e mendoja se do të kishte diçka të tillë më 2023”, Adrian Mutu me kritika për terrenin

Përfaqësuesja e Kosovës
Gabim në vlerësim: 13 lojtarët që Interi i largoi më shpejt sa që duhej (Foto/Video)

Gabim në vlerësim: 13 lojtarët që Interi i largoi më shpejt sa që duhej (Foto/Video)

Arbios Kryeziu
Çfarë ndodhi më pas? Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas rënies në Serie B në 2006 (Foto)

Çfarë ndodhi më pas? Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas rënies në Serie B në 2006 (Foto)

Arbios Kryeziu
Adrian Mutu zbulon një histori të pabesueshme me Francesco Tottin (Foto)

Adrian Mutu zbulon një histori të pabesueshme me Francesco Tottin (Foto)

Serie A
Shitjet më të gabuara të Interit në histori të klubit (Foto)

Shitjet më të gabuara të Interit në histori të klubit (Foto)

Serie A
Dhjetë yjet që është dashur të përjashtohen përgjithmonë nga futbolli (Video)

Dhjetë yjet që është dashur të përjashtohen përgjithmonë nga futbolli (Video)

Ndërkombëtare
Mutu, menaxher i Dinamo Bukureshtit

Mutu, menaxher i Dinamo Bukureshtit

Ndërkombëtare
Legjenda rumune pensionohet nga futbolli

Legjenda rumune pensionohet nga futbolli

Përfaqësueset
Luke Shaw në listën e zezë të Jose Mourinho, kjo është lista e plotë e tij (Foto)

Luke Shaw në listën e zezë të Jose Mourinho, kjo është lista e plotë e tij (Foto)

La Liga
Nga Sullivan te Shevchenko: Formacioni i dobët i Chelseat me blerjet në epokën e Roman Abramovich (Foto)

Nga Sullivan te Shevchenko: Formacioni i dobët i Chelseat me blerjet në epokën e Roman Abramovich (Foto)

Arbios Kryeziu
Kante zgjedh numrin e ‘mallkuar’ te Chelsea!

Kante zgjedh numrin e ‘mallkuar’ te Chelsea!

Premier League
Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas Calciopolit dhe çfarë ndodhi me ata (Foto)

Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas Calciopolit dhe çfarë ndodhi me ata (Foto)

Arbios Kryeziu