LAJMI I FUNDIT:

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet
Foto: Luana Vjollca/Instagram

Është përfolur gjatë gjithë ditës së shtunë se janë gjetur dy video me motive erotike të personazheve publike në Shqipëri.

Kjo është bërë gjatë konfiskimit të telefonit të një figure të lartë të krimit nga SPAK, sipas ekspertit të kinminalistikës, Ervin Karamuço.


Portali Prapaskena në Shqipëri ka publikuar edhe një imazh i vajzës protagoniste në video, e cila ngjan me moderatoren e njohur.

Foto: Prapaskena

Kaq ka mjaftuar që disa prej ndjekësve në rrjetet sociale të aludojnë se bëhet fjalë për bukuroshen shqiptare, gjersa thuhet se videot në fjalë po shpërndahen me të madhe në WhatsApp.

E lidhur me këtë akuzë, ka reaguar vet prezantuesja e “Love Island Albania”, Luana Vjollca, përmes një fotografie të publikuar në InstaStory.

Luana Vjollca e mbyll emisionin me nderime: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës
Lexo po ashtu Luana Vjollca e mbyll emisionin me nderime: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës

Ajo ka publikuar një fotografi të saj, duke shfaqur dëshmi se nuk ka tatuazhe në krahëror, siç ka vajza në videon e përfolur.

“Është e turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka ka sot ka vendosur të zgjedhë një rrugë tjetër për t’ia dalë, rrugën e punës”, ka shkruar Luana në InstaStory. /Telegrafi/

Foto: Luana Vjollca/InstaStory

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori