LAJMI I FUNDIT:

Llogaria e Kiara Titos në Instagram njofton se kanë bllokuar komentet për shkak të përdorimit të gjuhës së urrejtjes ndaj saj

Llogaria e Kiara Titos në Instagram njofton se kanë bllokuar komentet për shkak të përdorimit të gjuhës së urrejtjes ndaj saj

Moderatorja e njohur, Kiara Tito është padyshim një prej banoreve më të komentuara në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Lidhja e saj me banorin që ka fituar zemrat e publikut dhe madje po konsiderohet fenomen i kësaj loje, Luiz Ejllin e ka vënë edhe atë në qendër të vëmendjes.

Por, historia e dashurisë në mes të Luizi dhe Kiarës nga shumë shihet si një lidhje në të cilën më shumë jep këngëtari sesa moderatorja.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Kiara e cila disa herë e ka theksuar se është një natyrë e ftohtë dhe e ka të vështirës të shprehet ka nxitur që fansat e Luizit në disa raste të kthehen edhe kudër kësaj.

Gjithë kjo ka reflektuar edhe në komentet që ajo merr në postimet që bëhen në faqen e saj të Instagramit.

Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin
Lexo po ashtu Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin

Së fundmi, përmes një postimi që kanë bërë në llogarinë e saj të Instagramit, persona që e mbajnë këtë faqe kanë njoftuar se po i bllokojnë komentet për shkak të përdorimit të gjuhës së urrejtjes dhe bullizimit.

Foto: Kiara Tito/Instagram

“Na vjen shumë keq që për shkak të disa prej jush që përdorni gjuhë urrejtje në rrjete sociale dhe një fjalor të papërshtatshëm, shumë dashamirës dhe mbështetës të Kiarës penalizohen duke mos patur mundësi të komentojnë në postimet e saj. I hapëm komentet për këta të dytë, por fatmirësisht do t’i mbyllim përsëri. Bullizimi e sidomos ai në rrjete sociale është një fenomen që nuk duhet ta përjetojë askush! Me dashuri, team Kiara”, shkruhej në postim.

Ndryshe, kujtojmë që Kiara është e nominuara e kësaj jave përballë aktores Olta Gixhari, njëra nga to pritet që sonte (e shtunë) të eliminohet nga shtëpia e famshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Ylli i

Ylli i "Harry Potter", Bonnie Wright bëhet nënë për herë të parë

Magazina
Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Magazina
Kalo në kategori