LAJMI I FUNDIT:

Ledri dhe Buta shtyjnë lansimin e klipit në nder të viktimave nga aksidenti dhe tragjedisë në Velipojë (Foto)

Ledri dhe Buta shtyjnë lansimin e klipit në nder të viktimave nga aksidenti dhe tragjedisë në Velipojë (Foto)

Hip hop superylli, Ledri Vula, ka shtyrë lansimin e videoklipit të ri në bashkëpunim me Butën.

Shtyrjen e lansimit të klipit e ka konfirmuar AVD Digital në faqen zyrtare, që është edhe distributori digjital i projekteve të Ledrit.


Si arsye e shtyerjes së lansimit të klipit i planifikuar të lansohej sot, përmendet aksidenti i rëndë që ka ndodhur në Prishtinë ku vdiqën katër persona.

Të gjitha lajmet nga Ledri Vula
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ledri Vula

Po ashtu, si arsye tjetër përmendet edhe tragjedia në resortin turistik në Velipojë ku po ashtu ka viktima.

Ky mund të vlerësohet si një gjest mjaft solidarizues nga artistët të cilët kanë respektuar viktimat e dy tragjedive që ndodhën sot.

Ndryshe, ky projekt pritet ta katapultojë Butën në skenën muzikore shqiptare, pasi tashmë ndër adhuruesit e hip hopit ai është një emër shumë i njohur.

Bashkëpunimi i tyre titullohet “Mbi Re” dhe është një manifest hip hopi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori