LAJMI I FUNDIT:

Lamtumirë spektakolare e Zones së dimrit më 21 prill me Mriko Loko dhe Alban Hi-Dini

Lamtumirë spektakolare e Zones së dimrit më 21 prill me Mriko Loko dhe Alban Hi-Dini

Klubi më i madh i natës, Zone Club, do të përmbyllë edicionin e dimrit me një mbrëmje të jashtëzakonshme.

Në partneritet me WinMusicFreedom, Zone Club mirëpret Mriko Logon dhe Alban Hi-Dini në super performanca që pritet të shoqërojnë të pranishmit atë natë.

Pritet të jetë kjo një lamtumirë speciale për të gjithë adhuruesit e klubit më të madh në vend, ku edhe vet klubi ka falënderuar të gjithë ata që ishin prezentë në netët plot festë.

“Një lamtumirë nga sezona e dimrit dhe një mirë se ardhje e ngrohtë e sezonës së verës, ku Zone Club rikthehet me evente magjike si kurrë më parë. Shihemi së shpejti”, ka mbyllur kështu konfirmin e mbrëmjes së madhe për mbylljen e sezonit të dimrit një nga pronarët e Zone Club, Dekorim Sahiti.

Zone Club realizoi një seri eventesh spektakolare gjatë gjithë stinës së dimrit, duke sjellë emrat më kulminatë të skenës vendore dhe ndërkombëtare. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina

"Një njeri i thjeshtë, sikur të mos jetë i famshëm" - përshtypjet për Keanu Reeves pas vizitës në Kroaci

Magazina
Kalo në kategori