LAJMI I FUNDIT:

Ky është futbollisti më i mirë në Ligën e Kampionëve sipas Guardiolas

Ky është futbollisti më i mirë në Ligën e Kampionëve sipas Guardiolas

Pep Guardiola mendon se Lionel Messi është futbollisti më i mirë në Ligën e Kampionëve.

Trajneri spanjoll ka ende simpati të vecantë për ish-yllin e tij te Barcelona, Lionel Messin.

Kjo pasi, spanjolli mendon se ai është futbollisti më i mirë në Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Messi thyen edhe një rekord me Barcelonën (Foto)
Lexo po ashtu Messi thyen edhe një rekord me Barcelonën (Foto)

“Futbollisti më i mirë në Ligën e Kampionëve? Është Messi”, ka deklaruar Guardiola, transmeton Telegrafi.

“Nuk ka lojtar më të mirë se ai”, përfundoi ish-trajneri i Barcelonës. /Telegrafi/

guardiola


Në trend Sport

Më shumë
E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

Serie A
Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Ndërkombëtare
Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

La Liga
Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca - renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca - renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Superliga
A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

La Liga
Real Madridi synon

Real Madridi synon "të peshkojë" te Sevilla - e do talentin e tyre

La Liga
Kalo në kategori