Duket se çifti i ndarë, Majlinda Zeka dhe Majk, janë në pritje të fëmiut të tyre.

EliteZone ka raportuar se burimet e emisionit të drejtuar nga Elita Rudi kanë zbuluar se Majk dhe tashmë ish e dashura e tij, Majlinda, kanë shkuar në dy kontrollime në spital pikërisht për këtë çështje.

Ish e dashura e Majkut po vuan pas ndarjes Ish e dashura e Majkut po vuan pas ndarjes

Lajmi i cili bëri bujë javë më parë, thuhet se është i vërtetë.

Majlinda dhe Majk po spekulohet se janë ndarë pak pasi lidhja e tyre u bë publike.

Ata tashmë nuk e ndjekin njëri-tjetrin as në Instagram. /Telegrafi/