Mjafton një fotografi e publikuar nga Kim Kardashian në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë shpërndahet në faqet rozë.

Ajo është nënë e tre fëmijëve, dy të lindur nga vet ajo, ndërsa vajza e vogël ka lindur përmes një nëne surrogate në janar të këtij viti.

Drip Drip💧

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Apr 15, 2018 at 9:18pm PDT

Mirëpo, 37-vjeçarja i kushton aq shumë rëndësi fizikut të saj, saqë linjat e Kim i ëndërrojnë shumica e femrave.

Të gjitha lajmet për Kim Kardashian Të gjitha lajmet për Kim Kardashian

Jo rrallëherë ka pasur kritika edhe për përdorimin e tepruar të Photoshopit për rregullimin e fotografive që i publikon në rrjetet sociale, megjithatë Kardashian ka vazhduar të tërheqë vëmendje sa herë që ka publikuar ndonjë imazh.

Morning 🌞

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Apr 15, 2018 at 9:48am PDT

Fotografia e publikuar të dielën e shfaq atë me bikini ngjyrë rozë, teksa ka pozuar para pasqyrës.

Ditë më parë, Kim u rikthye me pozat me bikini në kuadër të një seti fotografik për fushatën e të brendshmeve të Calvin Klein.

Bashkë me të ka pozuar edhe motra e saj e madhe, Kourtney, e cila po ashtu ka marrë miliona pëlqime nga ndjekësit e saj në Instagram. /Telegrafi/

you got green on your mind, i can see it in your eyes 🐢

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on Apr 11, 2018 at 7:36am PDT

😎

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on Apr 9, 2018 at 1:46pm PDT