0Shares

Ajo është një nga femrat më të famshme në botë.

Kim Kardashian ka tre fëmijë, dy prej të cilëve i ka sjell personalisht ndërsa të tretin në jetë ia ka sjell një nënën surrogate. Fëmijën e fundit e ka pagëzuar me emrin Chicago.

Bukuroshja nuk planifikon më të mbetet shtatzënë shkaku që nuk po mundet ta durojë periudhën e shtatzënisë dhe se ajo është periudha më e vështirë e jetës.

“Duhet të jem e sinqertë, shtatzënia është përvoja më e keqe në jetën time. Unë nuk isha e lumtur për asnjë minutë dhe me të vërtetë nuk mund t’i kuptoj femrat që i gëzohen kohës së bekuar. Duhet t’iu përgëzoj femrat për këtë kurajo, por unë nuk mund të identifikohen me ato”, ka shkruar ndër të tjerash në llogaritë personale të rrjeteve sociale Kardashian.

Pas kësaj, Kimi morri kritika tejet të mëdha nga fansat dhe ndjekësit e rrjeteve sociale.

Megjithëse kishte edhe prej atyre që e kuptuan me atë vendim, duke thënë se kjo ishte një nga momentet më të bukura të jetës së çdo gruaje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)