Kim Kardashian festoi fundjavën e Ditës së Pavarësisë me një pushim familjar të mbushur me argëtim, ndërsa ndau të hënën në Instagram me fansat e saj një video argëtuese të përpjekjeve të saj për t’u zgjuar përtej oqeanit.

40-vjeçarja e cila kohët e fundit udhëtoi jashtë vendit për një udhëtim pas divorcit në Itali, tregoi anën e saj atletike ndërsa hipi në një bord që zgjohej duke u tërhequr pas një motobarke, para se të rrëzohej në ujë.

Vetëm disa sekonda pasi mori disa udhëzime për t’u ‘relaksuar’ ndërsa mbante një litar, Kim, e cila dukej se ishte në Liqenin Tahoe për fundjavën e 4 korrikut, ra drejtpërdrejt në ujë në videon gazmore që ajo ndau me ndjekësit në Instagram Stories, shkruan DailyMail.

Pavarësisht nga rënia, themeluesja e markës “KKW Beauty” u kthye pa përpjekje në bordin e saj të kaltër të kulluar me ujë dhe vazhdoi sërfin nëpër sipërfaqen e ujit.

Në serinë e postimeve, Kim konfirmoi se motra e saj Khloe Kardashian ishte gjithashtu me të për pushime.

Kim gjithashtu publikoi një video të djalit të saj Saint, pesë dhe vajzës tre-vjeçare Chicago duke rrëshqitur në një breg të detit masiv pasi udhëtoi për në vendin e liqenit për të shënuar fundjavën e pavarësisë.

Familja duket se ishte në Liqenin Tahoe ose diku në veri të Idaho Veriore, rikthimit të Kimit nga udhëtimi në Itali.

Kylie Jenner gjithashtu publikoi fotografi në një vend të ngjashëm, shoqëruar nga i dashuri i saj, Travis Scott. /Telegrafi/