LAJMI I FUNDIT:

Kiara Tito duket e mahnitshme në kostum rozë

Kiara Tito duket e mahnitshme në kostum rozë

Moderatorja dhe ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Kiara Tito është padyshim një prej personazheve më të komentuara të momentit.

Reklama

Krahas të tjera angazhimeve, 27-vjeçarja është aktive edhe në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram.

Edhe së fundmi, Kiara është shfaqur elegante në një paraqitje që bëri në disa postime në InstaStory.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Prezantuesja ka pozuar në kostum elegant me ngjyrë rozë teksa shihet edhe me makijazh më të theksuar dhe flokë me volum.

Të gjitha lajmet nga Kiara Tito
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kiara Tito

Në mbishkrim, Kiara zbuloi se është duke realizuar një fotosesion të ri që natyrisht pritet që ta ndajë edhe me fansat në rrjetet sociale.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që Kiara mori vëmendje të madhe edhe me romancën që krijoi brenda shtëpisë së famshme me fituesin e BBVA, Luiz Ejlli.

Dyshja kurorëzuan dashurinë me martesë në një ceremoni që u zhvillua gjatë finales së BBVA. /Telegrafi/

Foto: Kiara Tito/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Magazina
Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Magazina
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Magazina
Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Magazina
Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Magazina
Kalo në kategori