Në befasinë që mbrëmë ‘Vëllai i Madh’ ia bëri banorëve një dhomë me suitë e vaskë, të shumta ishin banorët që dëshironin ta provonin këtë gjë.

Ndërsa po zgjidhnin se kush do të flinte natën e parë, Donaldi bëri një deklaratë duke thënë se do të shkonte me Beatrix nëse nuk do të kishte kamera.

Kjo bëri që të ketë një reagim nga ana e ish-banores Semi Jaupaj, e cila është një mike e ngushtë e Bora Zemanit, ish-të dashurës së Veshajt.

Foto: Screenshot/Instagram

E pyetur se kush do donte ta shijonte dhomën, Semi përmendi emrin e Sarës dhe modeles Beniada Nishani.

Donaldi kërkon një dhomë pa kamera për të dhe Beatrix Ramosajn në Big Brother VIP Donaldi kërkon një dhomë pa kamera për të dhe Beatrix Ramosajn në Big Brother VIP

U vërejt dukshëm që nuk u prit mirë nga krijuesja e “Jetike”, e cila në një moment rrotulloi sytë.

Foto: Screenshot/Instagram

Dhe krejt në fund, me shumicë votash, luksin e suitës për 24 orë e shijuan aktoret Monika Lubonja dhe Arjola Demiri.

Mbrëmë duhet theksuar se u eliminua ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela Berisha. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)