0Shares

Rok grupi i njohur shqiptar, Këpurdhat, ka publikuar projektin e ri.

Kënga titullohet “They” dhe kënga ka tekst të Admir Ibraimit.

Videokipi u realizua nga vet Admir Ibrahimi dhe Florim Shemshiu.

Këpurdhat njihen për performancat e tyre dhe ata së shpejti performojnë “live” në Prishtinë në Rockuzinë pub. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)