Reperi i njohur nga Kumanova, Bardhyl Idrizi, ka publikuar të gjitha këngët e albumit të ri të quajtur, “Trëndafil”.

Projekti madhështor ka mbledhur emra të shumtë të estradës, teksa gjithsej janë 20 këngë.

Në bashkëpunime përfshihen: Donjeta Morina, Ledri Vula, Azet, Gjesti, Çelik Lipa dhe DJ Deck, Alketa, Nushi, DJ PM dhe Dagz, DJ Geek, Ill Mill, Yz e Samo etj.

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhylidrizi)

Të gjitha këto kanë tashmë gjendet edhe në YouTube, në kanalin e SBS Entertainment.

Producimi i këtyre projekteve u bë nga Çelik Lipa dhe Dshuffle, kurse për melodinë e tekstin janë përkujdesur artistët e përzgjedhur.

E rrallë në estradë: Bardhi publikon albumin e ri me 20 këngë, 18 prej të cilave janë bashkëpunime E rrallë në estradë: Bardhi publikon albumin e ri me 20 këngë, 18 prej të cilave janë bashkëpunime

Duhet theksuar se producent ekzekutiv i këtyre këngëve është producenti Jetmir Agaj.

Më poshtë ua sjellim të gjitha këngët e albumit të ri të Bardhit, “Trëndafil”:

/Telegrafi/